Daha güçlü bir geleceğe doğru!

Her geçen gün, hemen her alanda çok hızlı bir şekilde değişim gösteren dünyamızda küresel ticarette bu hızlı değişimden nasibini almakta, bu değişimlerden geniş ölçüde etkilenmekte ve her yeni değişim, beraberinde yepyeni bir meydan okumayı daha doğurmaktadır.

Bu giderek yükselen rekabet ve mücadele ortamında; performans ve pazar payını artırmak ve geri dönüşleri yatırıma çevirmek için izlenmesi gereken yolları doğru çözümler ve teknoloji ile uyumlu hale getirmek maksadıyla; etkin iş stratejileri üretmek ve gereken operasyon planlarını oluşturmaya odaklanmak vazgeçilmez koşuldur.

Bizler, 1982’den bu yana Uzak Doğu’dan, ABD’ye kadar, Avrupa’yı da içine alan geniş bir coğrafyada yer almayı hedefleyen büyük düşümüzü gerçeğe dönüştürdük. “Sürekli Farkındalık” ilkesi ile katıldığımız özel, kamu ve askeri tedarik ihalelerinde, özellikle anahtar teslim proje yönetiminde, ilgili pazarlarda aktif boy gösteren global bir marka olmayı başardık.

Her zaman bir basamak ötesini düşünerek müşterilerimizin değişken gereksinimlerine yeni profesyonel çözümler üretmeye kendimizi adadık. Bu bağlamda, beş kıta üzerine yaydığımız faaliyetlerimizi, ABD’deki irtibat ofisimiz ve Güney Kore, Azerbaycan, Bangladeş ve Yunanistan’daki Temsilci Firmalarımızla desteklemekteyiz. Bunun yanında Joint Venture ile kurduğumuz başarılı girişimlerle sağladığımız yerli katkı payı yüksekliği de haklı gururumuzun diğer bir göstergesidir.

Lojistik üstünlüğümüzün yanında, dinamik kadromuzla tesis ettiğimiz mühendislik ve proje yönetimi özelliğimiz ile Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri (Kara-Deniz-Hava-Sahil Güvenlik), NSPA (NATO Maintenance and Supply Agency), DAPA (Defense Acquisation Program Administration of Republic of South Korea), Alman Savunma Bakanlığı (German MOD-BWB), ARMSCOR (South African Armed Forces) ve tersaneler gibi kuruluşlar müşteri portföyümüzde yer almaktadır.

Üstünlüklerimiz, iş profilimizde de farklılık yaratmaktadır. Savunma ağırlıklı projeler yanında, endüstriyel alandaki farklı girişimler ve bunun sonucundaki ispatlanmış çalışmaları ile; özellikle demir yolları konusunda müşterilerine başarılı bir çözüm ortağı olan firmamız; TCDD, TÜLOMSAŞ, TÜVASAŞ, İETT, Hellenic Railways, Deutsche Bahn, Azerbaycan Demiryolları, Bangladeş Railways gibi ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlar ile etkin faaliyetlerini sürdürmektedir.

Belirttiğimiz uzmanlık alanlarımızın sonucu olarak, uluslararası irtibat ofisleri ve temsilciliklerinin desteği ile 26 farklı ülkeden 1500’den fazla üreticiden oluşan tedarik ağını kullanarak yılların tecrübesi ile her türlü malzemeyi tedarik edebilmenin gururu içindeyiz.

İddialı hedeflerimiz hiçbir zaman bitmeyecek. Yakın gelecek için belirlediğimiz hedefimiz; “Şirketimizi sürdürülebilirlik ekseninde büyütmek ve üretimle güçlenmiş çözüm ortaklığı anlayışımızı artırarak sürdürmektir.

Sözlerime son verirken bir kez daha vurgulamak isterim ki; Yetenekli ekibimiz, değerli iş ortaklarımız ve nitelikli müşteri profilimizle sloganımız, “Daha güçlü bir geleceğe doğru!” dur.

En derin saygılarımla;

Aykut TELLİ
CEO